Studia podyplomowe pedagogika w Edukatorze to wiele ciekawych i przydatnych kierunków skierowanych nie tylko do nauczycieli. Na studia podyplomowe pedagogiczne mogą wybrać się terapeuci, doradcy zawodowi, bibliotekarze, psycholodzy.

 

Podyplomowe studia pedagogiczne – szeroka oferta kształcenia

Chcesz zacząć uczyć drugiego przedmiotu, zdobyć wiedzę o spektrum autyzmu, interesuje Cię socjoterapia? W kategorii „pedagogika studia podyplomowe” znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej. Jeśli wciąż się wahasz i nie wiesz, czy znajdziesz czas na studia podyplomowe z pedagogiki, w Edukatorze mamy studia online bez zjazdów. Nie rezygnuj ze zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Do możliwości poszerzania wiedzy podchodzimy bardzo elastyczne i oferujemy studia podyplomowe pedagogiczne ONLINE.

Zdalna pedagogika – podyplomowe nauczanie na odległość

Studia podyplomowe online możesz skończyć bez względu na to, czy mieszkasz w dużym mieście, czy na prowincji. Nie musisz co 2 tygodnie pojawiać się na uczelni. Studia pedagogiczne podyplomowe realizujesz w dogodnym dla siebie miejscu i terminie – wyznacz sobie konkretne godziny nauki albo łap wiedzę „w międzyczasie”. Jak wygląda zaliczenie na studiach podyplomowych dla nauczycieli? Wysyłasz nam zrealizowane zadania i prace i otrzymujesz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych z pedagogiki.

Jeśli interesujesz się zagadnieniem – pedagogika studia podyplomowe – jesteś w dobrym miejscu. Przejrzyj ofertę i wybierz kierunek studiów podyplomowych dla nauczycieli.

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego kierunku w naszej ofercie?

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Absolwenci poszczególnych studiów będą mogli ukończyć studia z psychologii, pedagogiki, zarządzania lub bezpieczeństwa na preferencyjnych warunkach.

Masz możliwość wznowić, kontynuować i ukończyć rozpoczęte niegdyś studia!