Cena:
833 zł / semestr (2.500 zł / całość)
Typ studiów:
Niestacjonarne lub ON-LINE
Czas trwania:
3 semestry

Zapisz się  Historia i teraźniejszość

  Historia i teraźniejszość studia podyplomowe mają na celu przygotowanie osób legitymujących się wyższym wykształceniem wraz z przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęć z edukacji historycznej uczniów szkół ponadpodstawowych (liceach, technikach oraz szkołach branżowych). W programie studiów zwiększono zakres zagadnień związanych z historią najnowszą począwszy od końca II wojny światowej.

  Historia i teraźniejszość studia podyplomowe – uprawnienia

  Historia i teraźniejszość studia podyplomowe online kierujemy do nauczycieli, którzy chcą podnieść swoje kompetencje oraz wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy. W Edukatorze mogą zdobyć niezbędną wiedzę merytoryczną, dydaktyczną i metodyczną, aby uczyć przedmiotu historia i teraźniejszość. Podyplomowe studia zdalne to elastyczne i bardzo nowoczesne podejście do nauki.

  Historia i teraźniejszość studia podyplomowe – zagadnienia

  • Wiedza o podstawach życia społecznego
  • Świat i Polska w latach 1945-2001
  • Świat i Polska w pierwszych dwóch dekadach XXI w.
  • Wybrane zagadnienia z prawa oświatowego. Etyka zawodu nauczyciela.
  • Dydaktyka historii

  Historia i teraźniejszość studia podyplomowe dla nauczycieli to studia online bez zjazdów – sprawdź także inne nasze kierunki: studia podyplomowe pedagogika. Decydując się na studia podyplomowe online w Edukatorze możesz połączyć codzienne obowiązki i pracę zawodową ze zdobywaniem nowych uprawnień i kwalifikacji.

  Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego kierunku w naszej ofercie?

  Skontaktuj się z nami

  KONTAKT

  Absolwenci poszczególnych studiów będą mogli ukończyć studia z psychologii, pedagogiki, zarządzania lub bezpieczeństwa na preferencyjnych warunkach.

  Masz możliwość wznowić, kontynuować i ukończyć rozpoczęte niegdyś studia!