Cena:
833 zł / semestr (2.500 zł / całość)
Typ studiów:
Niestacjonarne lub ON-LINE
Czas trwania:
3 semestry

Zapisz się  Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

  Chcesz mieć lepsze pojęcie o tym, jak zajmować się swoimi podopiecznymi w szkole? Umożliwią Ci to nasze studia, czyli wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Studia podyplomowe online są dedykowane nauczycielom, którzy chcieliby poszerzyć swoje kompetencje, a także urozmaicić swoją ścieżkę zawodową.

  Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka studia podyplomowe online – dlaczego warto?

  WWR studia podyplomowe online to opcja, z której skorzystało już wielu zadowolonych nauczycieli. Uczestniczenie w takim profesjonalnym kursie to mnóstwo korzyści – zarówno dla samego kursanta, jak i jego przyszłych podopiecznych na drodze zawodowej. Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka studia podyplomowe online to przede wszystkim możliwość zdobycia praktycznej wiedzy, niezbędnej do skutecznego wsparcia rozwoju najmłodszych dzieci. Decydując się na współpracę z firmą Edukator, masz gwarancję dostępu do najnowszych wyników badań i ekspertyz z dziedziny wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Nasze studia online to współpraca z doświadczonym, wykwalifikowanym zespołem specjalistów, co gwarantuje Ci szerokie perspektywy zawodowe. Poszerzenie swoich umiejętności pedagogicznych może być również niezbędne do awansu!

  Podczas podyplomowych studiów z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka zyskasz umiejętności zrozumienia procesów rozwojowych dziecka od najwcześniejszych lat życia oraz możliwość kształtowania optymalnej ścieżki pobudzania jego intelektualnych, emocjonalnych, społecznych, motorycznych i komunikacyjnych zdolności. Absolwenci specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka mogą znaleźć zatrudnienie w wiodących ośrodkach koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczych, ośrodkach wczesnej interwencji, a także w niepublicznych instytucjach i organizacjach wspierających rozwój małego dziecka. Warto jeszcze dodać, że efektywne wspomaganie rozwoju we wczesnym dzieciństwie może zapobiec poważniejszym problemom w przyszłości, co jest korzystne zarówno dla dzieci, jak i dla całego systemu edukacji. Nasze studia podyplomowe oferują nowatorskie podejścia i metody, które mogą być wykorzystane w codziennej pracy pedagogicznej.

  Studia Edukator – co proponujemy?

  Nasze studia skierowane są do wszystkich, którzy pragną pomagać dzieciom w ich rozwoju, a w szczególności do pedagogów, psychologów, terapeutów, logopedów, nauczycieli, pracowników żłobków i przedszkoli. Ogromne znaczenie ma również forma online. Nie musisz tracić czasu na dojazd w wyznaczone miejsce – wystarczy mieć stabilne połączenie z Internetem, by nabywać nowe umiejętności zawodowe. Wczesne wspomaganie rozwoju studia online to oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb. Zostań jednym z wielu zadowolonych studentów, którzy podjęli decyzję o dalszym rozwoju i zainwestowali w siebie z firmą Edukator!

  Pamiętaj, że proponujemy Ci całą gamę dostępnych kursów. Jeśli zależy Ci na tym, by móc zajmować się dziećmi w różnym wieku, to studia podyplomowe pedagogiczne online będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Napisz do nas, a chętnie przedstawimy Ci wszystkie najważniejsze informacje w sprawie studiów.

  Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego kierunku w naszej ofercie?

  Skontaktuj się z nami

  KONTAKT

  Absolwenci poszczególnych studiów będą mogli ukończyć studia z psychologii, pedagogiki, zarządzania lub bezpieczeństwa na preferencyjnych warunkach.

  Masz możliwość wznowić, kontynuować i ukończyć rozpoczęte niegdyś studia!