Cena:
833 zł / semestr (2.500 zł / całość)
Typ studiów:
Niestacjonarne lub ON-LINE
Czas trwania:
3 semestry

Zapisz się  Edukacja dla bezpieczeństwa

  Edukacja dla bezpieczeństwa studia podyplomowe mają na celu przygotowanie osób legitymujących się wyższym wykształceniem wraz z przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęć z przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa. Absolwent studiów nabywa kompleksową wiedzę z zakresu nauk o bezpieczeństwie oraz dydaktyki przedmiotu EDB.

  Co dają studia podyplomowe edukacja dla bezpieczeństwa?

  Główny cel prowadzenia zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa to przekazanie uczniom wiedzy o niebezpieczeństwach dnia codziennego. Omawiane są także zagrożenia w stanach nadzwyczajnych. Nauczyciel kładzie nacisk na wykształcenie praktycznych umiejętności w tym obszarze.

  Edukacja dla bezpieczeństwa studia podyplomowe online dają nauczycielom możliwość zdobycia uprawnień do nauczania drugiego przedmiotu. Dzięki wygodnej formie nauki zdalnej można pogodzić życie prywatne z codziennymi obowiązkami i uzyskaniem nowych kwalifikacji.

  Studia podyplomowe edukacja dla bezpieczeństwa – zagadnienia:

  • Bezpieczeństwo energetyczne
  • Bezpieczeństwo teleinformatyczne
  • Instytucje bezpieczeństwa wewnętrznego w sferze publicznej
  • Problemy współczesnego państwa
  • System obronności Rzeczypospolitej Polskiej

  Wszystkie zajęcia z edukacji dla bezpieczeństwa to studia online bez zjazdów – sprawdź także inne nasze kierunki: studia podyplomowe pedagogika.

  Studia podyplomowe online w Edukatorze to elastyczne i nowoczesne podejście do nauki. Nie czekaj i już dziś zapisz się na EDB studia podyplomowe!

  Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego kierunku w naszej ofercie?

  Skontaktuj się z nami

  KONTAKT

  Absolwenci poszczególnych studiów będą mogli ukończyć studia z psychologii, pedagogiki, zarządzania lub bezpieczeństwa na preferencyjnych warunkach.

  Masz możliwość wznowić, kontynuować i ukończyć rozpoczęte niegdyś studia!