Cena:
833 zł / semestr (2.500 zł / całość)
Typ studiów:
Niestacjonarne lub ON-LINE
Czas trwania:
3 semestry

Zapisz się  Pedagogika resocjalizacyjna

  Resocjalizacja studia to kierunek o charakterze kwalifikacyjnym dla osób posiadających wyższe wykształcenie wraz z przygotowaniem pedagogicznym. To ścieżka dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę, odkryć nowe obszary i konteksty funkcjonowania resocjalizacji.

  Studia podyplomowe resocjalizacja – główne cele i założenia

  Głównym celem tych studiów jest przekazanie wiedzy w zakresie profilaktyki, psychopatologii, psychologii rozwojowej, metodyki pracy z grupą socjoterapeutyczną, metodyki pracy resocjalizacyjnej. Studia resocjalizacja to także m.in., wykształcenie u przyszłych absolwentów umiejętności terapeutycznych, diagnostycznych oraz wychowawczych, niezwykle przydatnych w pracy z dziećmi i młodzieżą w obszarze resocjalizacji i socjoterapii.

  Resocjalizacja studia podyplomowe – zagadnienia omawiane w czasie nauki

  • Diagnoza w resocjalizacji
  • Metodyka oddziaływań resocjalizacyjnych
  • Pedagogika resocjalizacyjna
  • Psychologia agresji
  • Teorie zachowań dewiacyjnych

  Pedagogika resocjalizacyjna studia to nie tylko wiedza teoretyczna, ale praktyczne narzędzia do działania. Oferta skierowana jest do tych, którzy chcą realnie wpływać na sytuację osób potrzebujących wsparcia i pomocy.

  Resocjalizacja studia w Edukatorze

  W Edukatorze oferujemy studia online bez zjazdów, dzięki czemu możesz uczyć się bez wychodzenia z domu. Jeśli interesują Cię studia podyplomowe pedagogika lub studia podyplomowe online z zakresu zarządzania i administracji – zapraszamy!

  Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego kierunku w naszej ofercie?

  Skontaktuj się z nami

  KONTAKT

  Absolwenci poszczególnych studiów będą mogli ukończyć studia z psychologii, pedagogiki, zarządzania lub bezpieczeństwa na preferencyjnych warunkach.

  Masz możliwość wznowić, kontynuować i ukończyć rozpoczęte niegdyś studia!