Studia podyplomowe online to świetny pomysł, żeby podwyższyć swoje kwalifikacje i poszerzyć wiedzę z bardzo wąskiej dziedziny. W Edukatorze możesz zdecydować się na studia podyplomowe nauczycielskie lub z zarządzania.

Czas trwania:

  • Pedagogika – 3 semestry
  • Zarządzanie – 2 semestry

Cena – już od 833 zł za semestr

Studia podyplomowe online dla nauczycieli – sprawdź naszą ofertę

Edukator oferuje studia online bez zjazdów. Dostęp do intuicyjnej platformy E-learningowej umożliwia naukę w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie tracisz pieniędzy na dojazdy, sięgasz po materiały wtedy, kiedy masz na to czas. Uczysz się na własnych warunkach. Możesz zgłębiać wiedzę ze swojej dziedziny lub całkowicie zmienić profil zawodowy. Oto studia podyplomowe kierunki, które możemy zaproponować:

  • podyplomowe studia pedagogiczne – to studia podyplomowe dla nauczycieli, którzy chcą zdobyć nowe specjalizacje,
  • studia podyplomowe zarządzanie – to dobrze sprofilowane, podyplomowe studia m.in. dla pracowników administracji publicznej i managerów.

Studia online podyplomowe pozwolą Ci bardzo elastycznie podejść do przyswajania nowych informacji. Szkoła podyplomowa wymaga sporo wysiłku i determinacji, ale przecież robisz to dla siebie, prawda?

Studia podyplomowe online – co jeszcze mamy  w ofercie

Studia online podyplomowe to nie wszystko. Jeśli dopiero zaczynasz swoją studencką przygodę, wybierz licencjat online. Marzy Ci się zdobycie tytułu magistra? Studia magisterskie online czekają na Ciebie w Edukatorze. A jeśli chcesz zostać inżynierem, czas na studia inżynierskie online.

 

 

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego kierunku w naszej ofercie?

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Absolwenci poszczególnych studiów będą mogli ukończyć studia z psychologii, pedagogiki, zarządzania lub bezpieczeństwa na preferencyjnych warunkach.

Masz możliwość wznowić, kontynuować i ukończyć rozpoczęte niegdyś studia!