Cena:
1100 zł / semestr (2.200 zł / całość)
Typ studiów:
Niestacjonarne lub ON-LINE
Czas trwania:
2 semestry

Zapisz się  Bezpieczeństwo i higiena pracy

  Do kogo skierowane są studia podyplomowe bezpieczeństwo i higiena pracy? Celem kierunku jest właściwe przygotowanie słuchacza studiów do twórczej pracy zawodowej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również podniesienie kwalifikacji osób już zatrudnionych w służbach BHP.

  Bezpieczeństwo i higiena pracy studia podyplomowe – zagadnienia

  • Międzynarodowe i polskie źródła prawa BHP
  • Zagrożenia zawodowe
  • Metodyka prowadzenia szkoleń BHP
  • Uprawnienia pracowników w sferze BHP
  • Dokumentacja BHP w zakładzie pracy

  Studia umożliwią praktyczną, efektywną i skuteczną realizację wyzwań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, przed którymi stoją współczesne przedsiębiorstwa i zakłady pracy.

  Studia podyplomowe bezpieczeństwo i higiena pracy w Edukatorze

  Dla osób, które poszukują kompleksowej wiedzy i pragną specjalizować się w dziedzinie BHP, polecamy studia online, związane bezpośrednio z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Edukator oferuje studia podyplomowe online na wielu popularnych kierunkach. Co możemy ci zaoferować?

  • Zarządzanie i bezpieczeństwo – rynek coraz częściej poszukuje specjalistów potrafiących efektywnie zarządzać zespołem i procesami związanymi z bezpieczeństwem w organizacji.
  • Podyplomowe studia pedagogiczne – są skierowane do nauczycieli, terapeutów, doradców zawodowych, bibliotekarzy, psychologów.

  Bezpieczeństwo i higiena pracy studia podyplomowe to doskonały krok na drodze do stania się specjalistą w dziedzinie BHP.

  Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego kierunku w naszej ofercie?

  Skontaktuj się z nami

  KONTAKT

  Absolwenci poszczególnych studiów będą mogli ukończyć studia z psychologii, pedagogiki, zarządzania lub bezpieczeństwa na preferencyjnych warunkach.

  Masz możliwość wznowić, kontynuować i ukończyć rozpoczęte niegdyś studia!